Prodej a servis zařízení gastronomie


Lotus (řada 600)

Linka LOTUS 600 je určena pro používání v menších gastronomických provozech s kapacitou cca do 100 jídel, s upřednostněním minutkové kuchyně.

U většiny modulů je možno si volit mezi provedením plynovým nebo elektrickým, přičemž elektrické moduly nabízejí výběr mezi provedením na 230V a 400V/3N.

Plynové moduly jsou dodávány v provedení na zemní plyn a pro jiný druh plynu je nutné provést výměnu trysek a opětovné seřízení zařízení.

Všechny moduly jsou v jednotném designu, s možností spojení sopjovacími lištami, díky čemuž Vámi sestavená linka bude působit jednotným estetickým dojmem.

Díky krycím lištám je na maximální míru omezeno vnikání nečistot mezi jednotlivé moduly.

Díky výběru ze čtyř různých šířek (30, 60, 90, 120) lze linku postavit dle prostorových a kapacitních požadavků. Šíře modulů 30 cm umožňuje na minimálním prostoru 60 x 120 cm umístit všechny základní modely pro malou kuchyň. Například: stolní sporák PC-61 E/G, smažicí plotnu FT-61 E/G, fritézu FQ-61 E/G a vařič těstovin CP-61 E/G. Linka RM LOTUS 600 nabízí i zajímavý výběr kuchyňských sporáků s různým počtem hořáků či plotýnek a v provedení celoplynovém, elektrickém či kombinovaném. Počet plotýnek či hořáků se pohybuje od čtyřech do šesti. Do trouby lze uložit gastronádobu GN 1/1, která se ukládá na rošt.

Podestavby jsou nabízeny ve třech provedeních a to jeklové, otevřené a s dveřmi nebo šuplíky. Otevřené podestavby umožňují díky připraveným montážním otvorům kdykoliv doplnit tyto podestavby dveřmi, šuplíky nebo regály.

Všechny podestavby jsou vybaveny regulovatelnými nožičkami, které zajistí možnost provést vyrovnání nerovností, nebo přizpůsobení pracovní výšky Vašim požadavkům.

V sortimentu linky RM LOTUS 600 jsou nabízeny i dvě provedení rohových modulů. Pevně věříme, že linka RM LOTUS 600 Vás zaujme svými užitnými vlastnostmi a svojí mnohotvárností.